🎄 Vánoční objednávky přijímáme do 14.12. | Doprava od 49 Kč

Vrácení zboží​:

Pokud jste vybrali špatnou velikost nebo vám zboží nevyhovuje, můžete jej do 14 dnů od zakoupení vrátit či vyměnit za něco jiného. Nenošené, nepoškozené a neznečištěné zboží nám spolu s formulářem pro "odstoupení od smlouvy" zašlete na adresu naší dílny. Nezapomeňte také přiložit telefonní kontakt pro kurýra. Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na obojky, které jsou vyráběny přímo na míru konkrétnímu psovi. 

Adresa pro vrácení zboží: LOCALDOG, Kojetínská 4313/1, 796 01 Prostějov, telefonní kontakt pro kurýra: 604204950

Reklamace:

Dorazilo k vám zboží poškozené nebo se na něm v průběhu používání objevila nějaká vada? Určitě nám napište, zboží vám rádi v rámci doživotní záruky opravíme. Postupujte stejně jako při vrácení zboží a spolu s formulářem pro reklamaci nám jej zašlete na adresu naší dílny. Nezapomeňte také přiložit telefonní kontakt pro kurýra.

Pokud je zboží již delší dobu používáno, prosím, před odesláním jej vyčistěte, případně jej dejte vyprat do pračky na šetrný prací program, abychom s ním následně mohli na našich šicích strojích manipulovat. Upozorňujeme, že znečištěné obojky a vodítka nebudou k reklamaci přijaty a budou vám před jejich opravou navráceny k vyčištění.

Jakmile balíček dorazí k nám, budeme vás kontaktovat. Pokud jsou na výrobku viditelné znaky žvýkání psem, možnost reklamace se na něj nevztahuje. 

Adresa pro reklamaci: LOCALDOG, Kojetínská 4313/1, 796 01 Prostějov, telefonní kontakt pro kurýra: 604204950