Do 31.10. u nás dopravu hoďte za hlavu, ZAPLATÍME JI ZA VÁS!

Protože jsou naše vodítka vyrobena z lan, která jsou svoji nosností srovnatelná s horolezeckými lany, existuje mnoho způsobů na jejich využití, aby vám a vaší smečce co nejvíce posloužilo.

Sepnutí kolem ramen:

Přepínací vodítko si můžete pomocí volně posuvných kroužků, které jsou zabudovány na vodítku, sepnout kolem ramen. Díky tomu budete mít při venčení volné ruce a psa bezpečně zajištěného. Všechny délky vodítek, které máme v nabídce, jdou pohodlně sepnout kolem těla. Pří výběru je však třeba brát  v potaz jak velikost psa, tak výšku toho, kdo jej povede. 

 

Sepnutí kolem pasu:​

Stejně jako sepnutí kolem ramen, určitě využijete sepnutí kolem pasu. Pomocí posuvného kroužku vytvoříte požadovaný obvod přímo na vaši postavu, vodítko vám tak bude držet pevně a nebude se v tahu povolovat. 

  

Obojek z vodítka:​

Přepínací vodítko můžete zároveň využít i jako obojek. Stačí pomocí posuvného oka na vodítku vytvořit smyčku podle obvodu krku a nasadit. Díky oku se tak smyčka nebude dál utahovat a vy se nemusíte bát, že by psa škrtila. 

 

Rozdvojka:​

Jako alternativa k samostatné rozdvojce poslouží přepínací vodítko se dvěmi karabinami. Přehněte vodítko v polovině a cca 30 cm od konce udělejte uzel. Na vodítku se Vám tak vytvoří ručka a můžete vést pohodlně dva psy najednou.