Do 31.10. u nás dopravu hoďte za hlavu, ZAPLATÍME JI ZA VÁS!

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 690 Kč

ks

Kód produktu: P00028 Doprava a platba

Popis produktu:

Přepínací vodítko vyrobené z kvalitního, vysoce nosného lana. Na rozdíl od klasického horolezeckého lana je lano jemnější a lehčí. Vodítko je vodoodpudivé, plave tedy na vodě, a snadno čištitelné. Pro docílení efektu, kdy vodítko bude plavat za pejskem na hladině je nutné připnout k pejskovi oba konce vodítka, tak aby lano netáhly ke dnu karabiny. Materiál vodítka je netoxický a pro psy i pro lidi zdravotně nezávadný. Pokud by ho tedy pejsek náhodou rozkousal, nic se mu nestane. Kroužky, díky kterým můžete vodítko přepínat, jsou zabudovány v uzlech, se kterými můžete po vodítku pohybovat volně dle potřeby. Můžete si tak nastavit libovolnou délku.

 

Specifikace:

Lano zvládne i ty nejtežší chlupáče. Jeho maximální nosnost je až 1200 kg, nemusíte se tedy bát, že by ho i ten největší silák přetrhnul. Délku vodítka si můžete zvolit podle potřeby. Pokud byste z naší nabídky přesto nevybrali, napiště nám a domluvíme objednávku na míru. Všechny nabízené délky přepínacích vodítek jdou při venčení sepnout kolem ramen. Při výběru délky je však potřeba brát v potaz jak velikost psa, tak toho kdo jej povede, aby se vám oboum s vodítkem pohodlně chodilo. Celková váha 2,3 m dlouhého vodítka je 240 g, z toho 100 g váží kovové komponenty. Vodítko je tedy lehoučké i pro menší psy. Průměr lana je 10 mm.

 

Karabiny:

Klešťové karabiny s nosností do 25 kg, váha 26 g, výška 6 cm. Pro psy s vahou nad uvedenou nosnost je nedoporučujeme, ikdyž karabiny svojí nosností udrží i větší psy.

Hákové karabiny s nosností do 70 kg, váha 36 g, výška 8 cm. Univerzální karabiny, doporučujeme pro psy všech velikostí. Pouze pro drobnější psy pod 10 kg by karabiny mohly být příliš težké.

Ocelové karabiny s pojistkou s nosností do 500 kg, váha 30 g, výška 8 cm. Pro větší nebo neklidné psy či tahače doporučujeme zvolit karabiny s pojistkou, které zaručí maximální bezpečnost. Jejich životnost je prakticky neomezená.

 

Doživotní záruka:

K vodítku poskytujeme doživotní záruku na všechny kovové komponenty.