Doručení na výdejní místo ZDARMA.

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 590 Kč

ks

Kód produktu: P00003 Doprava a platba

Popis produktu:

Klasické vodítko s rukojetí, vyrobené z kvalitního, vysoce nosného lana. Na rozdíl od klasického horolezeckého lana je lano jemnější a lehčí. Povrch lana je opatřen příjemným opletem, tkaným ze 48 pramenů, díky čemuž vás vodítko nespálí a dobře se s ním manipuluje i v tahu. Vodítko je vodoodpudivé, plave tedy na vodě, a snadno čištitelné. Materiál vodítka je netoxický a pro psy i pro lidi zdravotně nezávadný. Pokud by ho tedy pejsek náhodou rozkousal, nic se mu nestane.

 

Specifikace:

Lano zvládne i ty nejtěžší chlupáče. Jeho maximální nosnost je až 1200 kg, takže se nemusíte bát, že by ho i ten největší silák přetrhnul. Délku vodítka si můžete zvolit podle potřeby. Pokud byste z naší nabídky přesto nevybrali, napiště nám a domluvíme objednávku na míru. Uvedená délka vodítka je celková délka vodítka, včetně rukojeti a karabiny. Rukojeť má délku 30 cm. 

Celková váha 1,3 m dlouhého vodítka je 120 g, z toho 50 g váží kovové komponenty. Vodítko je tedy lehoučké i pro menší psy. Průměr lana je 10 mm.

 

Karabiny:

Klešťová karabina s nosností do 25 kg, váha 26 g, výška 6 cm. Pro psy s vahou nad uvedenou nosnost ji nedoporučujeme, ikdyž karabina svojí nosností udrží i větší psy.

Háková karabina s nosností do 70 kg, váha 36 g, výška 8 cm. Univerzální karabina, doporučujeme pro psy všech velikostí. Pouze pro drobnější psy pod 10 kg by karabina mohla být příliš težká.

Ocelová karabina s pojistkou s nosností do 500 kg, váha 30 g, výška 8 cm. Pro větší nebo neklidné psy či tahače doporučujeme zvolit karabinu s pojistkou, která zaručí maximální bezpečnost. Její životnost je prakticky neomezená.

 

Doživotní záruka:

K vodítku poskytujeme doživotní záruku. Zajímá vás, jak funguje doživotní záruka? Více se můžete dozvědět zde.