Doručení od 49 Kč | Při objednávce nad 2000 Kč doručení zdarma.

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 590 Kč

ks

Lanové vodítko s rukojetí. Stvořené pro dobrodružství a označené doživotní zárukou. Vyrobené ručně v České Republice.

Kód produktu: P00011 Doprava a platba

Stvořeno pro dobrodružství ↟ᨏ

Klasické vodítko s rukojetí vyrobené z kvalitního, vysoce nosného lanaPovrch lana je opatřen příjemným opletem, tkaným ze 48 pramenů, díky čemuž vás vodítko nespálí a dobře se s ním manipuluje i v tahu nebo náročném terénu. Vodítko je opatřeno podpůrnými uzly u karabiny a rukojeti, díky kterým dodává maximální zabezpečení i pro větší psy.

Pro malé a klidné střední psy vybírejte vodítko z kolekce Light.

  

Vysoce nosná lana

Vodítko zvládne i ty nejtěžší chlupáče. Jeho maximální hodnota zatížení při přetržení je až 1200 kg, takže se nemusíte bát, že by ho i ten největší silák přetrhnul. Délku vodítka si můžete zvolit podle potřeby. Celková váha 1,3 m dlouhého vodítka je 120 g, z toho 50 g váží kovové komponenty. Vodítko je tedy lehoučké i pro menší psy, zároveň však dostatečně pevné i pro obří plemena. Uvedená délka vodítka je brána jako celková délka, včetně rukojeti a karabiny. Rukojeť má délku 30 cm. Průměr lana je 10 mm.

 

Zdravotně nezávadný a vodu neabsorbující materiál

Lana, která při výrobě vodítek používáme, jsou označena certifikátem Oeko-Tex® Standard 100, který zaručuje, že je materiál netoxický a pro psy i pro lidi zdravotně nezávadný. Pokud by ho tedy pejsek náhodou rozkousal, nic se mu nestane. Vodítko zároveň neabsorbuje vodu, je tak vhodné do vody, kde plave na hladině.

 

 

 

Vyberte si ze dvou typů karabin

Háková karabina s nosností do 70 kg, váha 36 g, výška 8 cm. Univerzální karabina, doporučujeme pro psy všech velikostí. Pouze pro drobnější psy pod 5 kg by karabina mohla být příliš težká.

Ocelová karabina s pojistkou a nosností do 500 kg, váha 30 g, výška 8 cm. Pro větší nebo neklidné psy či tahače doporučujeme zvolit karabinu s pojistkou, která zaručí maximální bezpečnost. Její životnost je prakticky neomezená.

 

Doživotní záruka

K vodítku poskytujeme doživotní záruku. Zajímá vás, jak funguje doživotní záruka? Více se můžete dozvědět zde.

 

Sestavte si svůj originál

Pokud byste nevybrali délku vodítka z naší nabídky, napiště nám na obchod@localdog.cz nebo na sociální sítě, rádi vám vyrobíme vodítko na míru.