Doručení na výdejní místo od 35 Kč - Při objednávce nad 1500 Kč doručení zdarma!

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 500 Kč

ks

Lanová rozdvojka na vodítko pro připnutí dvou psů. Stvořena pro dobrodružství a označena doživotní zárukou. Vyrobena ručně v České Republice.

Kód produktu: P00064 Doprava a platba

Smečka pohromadě ↟ᨏ

Lanová rozdvojka pro připnutí dvou psů, vyrobená z extra pevného, vysoce nosného lana. Rozdvojku snadno připnete ke klasickému i přepínacímu vodítku. Na vodítko k rozdvojce doporučujeme zvolit karabinu s pojistkou (v případě přepínacího vodítka postačí jen na jedné straně), aby byli oba dva psi maximálně zabezpečeni.

 

Vysoce nosná lana

Rozdvojka je vyrobena z lan o maximální hodnotě zatížení při přetržení až 1200 kg a pevného kování, má tedy dostatečnou nosnost i pro dvě obří plemena. Zároveň je dostatečně lehká i pro malé psy. Její hmotnost je 200 g a délka jednotlivých částí 50 cm.

 

Vyberte si ze tří typů karabin

Klešťová karabina s nosností do 25 kg, váha 26 g, výška 6 cm. Pro psy s vahou nad uvedenou nosnost ji nedoporučujeme, ikdyž karabina svojí nosností udrží i větší psy.

Háková karabina s nosností do 70 kg, váha 36 g, výška 8 cm. Univerzální karabina, doporučujeme pro psy všech velikostí. Pouze pro drobnější psy pod 5 kg by karabina mohla být příliš težká. 

Ocelová karabina s pojistkou s nosností do 500 kg, váha 30 g, výška 8 cm. Pro větší nebo neklidné psy či tahače doporučujeme zvolit karabinu s pojistkou, která zaručí maximální bezpečnost. Její životnost je prakticky neomezená.

 

Doživotní záruka

K vodítku poskytujeme doživotní záruku. Zajímá vás, jak funguje doživotní záruka? Více se můžete dozvědět zde.