O NÁS

Náš příběh začal před lety, kdy si na mě jeden zlomený voříšek v útulku ukázal a rozhodl se, že už mě nespustí z očí. S uštíplým ocasem a diabolkou v třísle za sebou nejspíš neměl nic moc dobrýho. Každopádně na svět nezanevřel a měl v sobě obrovskou vůli žít a být zase happy. S alergiemi snad na vše, střevními problémy a ekzémy jsme spolu odjeli domů. Po čase se přidalo kulhání a diagnostikovaná artróza na obou předních končetinách, doprovázená velkými bolestmi. Začali jsme se učit, jak to všechno dát dohromady a zjistili, že to zas tak jednoduché nebude. Nabídka krmiva, léčiv, doplňků, pamlsků a všech dalších věcí je široká a mnohdy jenom s cílem napálit zákazníka. Vyzkoušeli jsme toho tolik, že to ani nespočítám, abychom se nakonec dostali ke správné představě o tom, jak by to všechno mělo fungovat. A taky k tomu, že jsme se přes všechny problémy dostali od zlomeného a nemocného psa k šťastnému psovi. A protože jsme měli sen, že jednou budeme vyrábět a předávat tyhle věci dál (teda Dajd o tom nikdy nemluvil, ale který útulkáč nechce pracovat v chovatelských potřebách), vznikla značka LOCALDOG. Značka, která nás od samého začátku učí a posouvá zase dál.

 

Naše krmivo, pamlsky a doplňky stravy jsou tedy skutečně přírodního původu, bez konzervantů a všelijakých zbytečných éček. Při výrobě používáme pouze suroviny lokálního původu, od českých farmářů a zemědělců. Několik produktů se také může pyšnit nálepkou BIO kvality. A co víc, jsou testované největším psím alergikem na světě.

Mezi produkty najdete taky vybavení pro psy, které je navrženo tak, aby splňovalo požadavky na maximální funkčnost, odolnost a praktičnost. Zároveň se však snažíme zachovat styl a prvky elegance  (kdo by pořád chtěl obojky a pelíšky s pacičkami). Nechceme být jen dalším zverimexovým zbožím, ani dalším e-shopem s předraženou psí módou. Chceme být prostě jen dostupní všem, kdo milují své čtyřnohé parťáky.

Lukáš & Dajd

IMG_2103.jpeg