📦 Doprava od 59 Kč | Při objednávce nad 1500 Kč doručení na výdejní místo zdarma.

Naši nejlepší zákazníci,

v posledních dnech jste nás doslova zavalili objednávkami, se kterými se nyní zavíráme na dílnu a neopustíme ji, dokud je všechny nevyřídíme. Objednávky přijaté do 14.12., tak budou odeslány nejpozději v úterý 19.12, kdy budou mít následně dopravci dostatek času zásilku do konce týdne doručit. Abychom si mohli být jisti, že objednávky s garací doručení do Vánoc skutečně do Vánoc doručeny budou, kapacitu pro další takové objednávky již v tuto chvíli bohužel nemáme.

Objednávky přijaté od 15.12. budou odesílány zase ve standardní lhůtě do 7 pracovních dní. Přesto se i u těchto objednávek budeme co nejvíc snažit, aby byly u Vás ještě před Vánocemi. Slíbit to však již nedokážeme, počítejte tedy prosím s tím, že Vaše objednávka přijatá od 15.12. může být doručena až mezi svátky, případně po novém roce.

Po Vánocích, mezi svátky, bude naše dílna pokračovat v provozu, nicméně po předvánočním shonu, kdy jsme na dílně trávili doslova každý den od rána do noci, včetně víkendů, si dáme v těchto dnech menší oddych, který potřebujeme jako sůl, a nebudeme tak pracovat v úplně plném nasazení. Předpokládáme, že nějaké objednávky zvládneme během těchto dnů vyřídit a odeslat, oficiálně si ale dáváme od 22.12. do 3.1. dovolenou. Objednávky přijaté v této době tedy budou oficiálně vyřízeny až na začátku ledna. Stejně tak veškeré e-maily a zprávy na sociálních sítích budou vyřízeny až v prvním lednovém týdnu. Děkujeme moc za pochopení. 

Děkujeme za celý rok 2023 a přejeme ty nejrásnější Vánoce s hromadou chlupů pod stromečkem! 🐺🎄