🎄 Vánoční objednávky přijímáme do 14.12. | Doprava od 49 Kč

Za vším hledej psa!

Nebude překvapením, že i za našim příběhem stojí pes. A možná trochu i pandemie! Voříšek z útulku, který si na mě jednoho dne prostě tak nějak ukázal. S diabolkou v třísle, zlomeným ocasem a se spoustou jizev na duši, začalo naše společné dobrodružství a také hledání kvalitního vybavení, které by nás mohlo doprovázet na našich cestách po horách, lesích a přírodě. Tuto zálibu máme totiž u nás na dílně všichni stejnou! Hledání nás dovedlo až k první myšlence o praktickém, pohodlném a hlavně odolném vodítku, které dodnes zůstává našim nejoblíbenějším produktem. 

 

       

 

Od roku 2020

Naše cesta však zpočátku nebyla úplně nejjednodušší. Od prvotní myšlenky outdoorového vybavení pro psy, jsme totiž na moment odbočili a pod názvem LOCALDOG otevřeli kamennou prodejnu chovatelských potřeb v Olomouci. Doba však nebyla úplně na naší straně, do cesty se postavila pandemie, a dál to asi znáte. Město prázdné, zákazníci v nedohlednu, na prodejně jsme to zabalili dřív, než jsme se pořádne rozkoukali. O tom však toto vyprávění není, až po jejím uzavření se totiž začal psát skutečný příběh značky LOCALDOG

 

       

 

Stvořeno pro dobrodružství ↟ᨏ

Ze zavřené prodejny jsme se přesunuli domů a zpátky na cesty, kde jsme se začali naplno věnovat realizaci naší původní myšlenky. Prošli jsme si dlouhým hledáním a testováním materiálů, pod které bychom se mohli podepsat, až jsme se dostali k polypropylenovým lanům, která jsme si jednoduše zamilovali. Pod rukama nám vznikla první vodítka a ukázalo se, že na našich toulkách přírodou slouží přesně tak, jak jsme potřebovali. A protože chceme, abyste si je zamilovali stejně jako my, nedostanete od nás pouze obyčejný výrobek, ale produkt označený doživotní zárukou, který vám bude sloužit roky a na který se můžete i v těch nejnáročnějších podmínkách spolehnout.

 

       

 

Vyrábíme ručně v naší dílně na Moravě

S rostoucím počtem objednávek se naše výroba mohla přesunout do naší první dílny v Prostějově. Přibyly nové produkty, které jsme nejdříve začali vyrábět pro naše vlastní potřeby a následně je zařadili do nabídky, a také se rozšířil náš tým, kde nyní již tvoříme menší smečku lidí a psů. A protože nás všechny spojuje láska k lesům, horám a taky zimnímu prostředí, kde trávíme většinu volného času, od původní myšlenky jsme nepolevili a všechny naše produkty jsou stále navrhovány tak, aby odolávaly i těm nejnáročnějším podmínkám. 

 

       

  

Děkujeme za vás!

Přejeme, ať vám váš nový produkt dobře slouží! V případě jakýchkoliv dotazů budeme moc rádi, když se nám ozvete na obchod@localdog.cz nebo na sociální sítě. Také budeme vděčni za každé označení na fotce nebo sdílení. Děkujeme za každého jednoho z vás!