Do 31.10. u nás dopravu hoďte za hlavu, ZAPLATÍME JI ZA VÁS!

Nebude překvapením, že i za našim příběhem stojí pes. Voříšek z útulku, který si mě jednoho dne prostě tak nějak vybral. S diabolkou v třísle, zlomeným ocasem a se spoustou jizev na duši, se mnou po ne moc druhém přemlouvání odešel domů. Začalo naše společné dobrodružství, vyletování, vzájemné učení se jeden od druhého a taky hledání kvalitního vybavení, které by odpovídalo našim potřebám a zároveň se nám jednoduše líbilo. Začala se rodit první myšlenka o jednoduchém, praktickém, pohodlném a hlavně odolném vodítku, které dodnes zůstává naším hlavním a nejoblíbenějším produktem.

Prošli jsme si dlouhým testováním všech možných materiálů, které by splňovaly naše požadavky, až jsme se dostali k našim polypropylenovým lanům, která jsme si jednoduše zamilovali a ze kterých nyní vyrábíme většinu našich produktů. Narozdíl od klasického nylonu, který je známý hlavně v podobě horolezeckých lan, jsou polypropylenová lana měkčí, jemnější a příjemnější na dotek. Co je pro nás ale nejdůležitější je to, že je materiál netoxický, což dokazuje certifikát OEKO-TEX® Standard 100. Pro psy i lidi jsou tak lana zdravotně nezávadná. Přes všechny tyto výhody se můžou chlubit srovnatelnou nosností, jako právě zmíněná horolezecká lana. Stejným způsobem se postupem času dostáváme i k dalším produktům, které přidáváme do naší nabídky, například k naší ortopedické matraci, kterou jsme u nás s přicházející artrózou obou předních končetin, začali potřebovat. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby odolávaly i těm nejtvrdším podmínkám a splňovaly tak požadavky na maximální funkčnost, odolnost a praktičnost. Zároveň se však snažíme zachovat minimalistický vzhled a prvky elegance.

Naši dílnu momentálně najdete v Prostějově, kde tvoříme malý tým lidí a psů, ve kterém psi již dávno přešli do početné převahy. Všichni naši psi pochází z útulků a pomáhání psům, kteří zatím neměli tolik štěstí, je velkou součástí našich životů, proto jsme vždy šťastni za zprávu, kdy si pořizujete náš produkt pro svého nového adoptivního parťáka! Moc za to děkujeme a když nám dáte vědět, přihodíme vám pro chlupáče do balíčku něco navíc, do nového domova na přivítanou. 

Přejeme, ať vám náš produkt dobře slouží a děkujeme za vaši důvěru! V případě jakýchkoliv dotazů se nám nebojte ozvat na obchod@localdog.cz nebo na sociálních sítích!​