FAQs

Můžu výrobky prát?

Jasně! Vodítka a obojky doporučujeme prát v teplé vodě, v rukou. Při větších nečistotách je možné lanové produkty prát v pračce při 40 °C. Potahy na matrace perte v pračce na 40 °C, na šetrný prací program. Nepoužívejte sušičku.

 

 

 

Mám zájem o něco, co v nabídce vůbec nemáte, vyrábíte i na zakázku?

Takové objednávky nás vždycky baví nejvíc! Ještě se nám nestalo, že bychom se společně se zákazníkem nedomluvili. Takže nám určitě napište na obchod@localdog.cz a mrkneme na to!

 

 

 

Na e-shopu je vyprodána barva nebo velikost, kterou si chci objednat, je to možné?

Určitě. Materiál na vyprodané produkty znovu naskladňujeme cca do 14 dnů. Objednat si je můžete ale klidně i dřív. Informace o doskladnění nebo oznámení nových barev dáváme vědět na Facebooku nebo Instagramu, tak nás určitě sledujte! @localdogcz

Jak měřit velikosti?

Obojky měřte vždy v nejširším místě na krku, v takzvaném širokém obvodu. Viz. rozměr číslo 1 na obrázku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se ke mně zboží dostane?

V možnostech dopravy si můžete zvolit mezi dopravci Zásilkovna a PPL. U obou služeb odesíláme přímo na adresu. Pokud vás kurýr nezastihne, po telefonickém hovoru s vámi, vám zásilku uloží buď na nejbližší výdejní místo Zásilkovny nebo PPL Parcelshop. Oba dva dopravci doručují do druhého dne, nicméně se může stát, že se zásilka při přepravě opozdí. Ze zkušenosti doporučujeme pro rychlejší doručení volit Zásilkovnu. Pokud jste z Olomouce, můžete si zvolit dopravu po Olomouci zdarma, kdy vám zásilku u objednávek nad 400,- dovezeme v rámci našeho rozvozu.

Zásilkovna - 89,-

PPL - 119,-

 

 

Jak dlouho to trvá?

Objednávku vyrobíme a odešleme do 3-4 dní, většinou to však stihneme ještě dřív. Přeprava zásilky dopravcem potom trvá 1-2 dny. O průběhu objednávky vás budeme informovat e-mailem.

Odesíláte i na Slovensko?

Určitě! Do naší smečky berem i psí Slováky. Stačí si v objednávce navolit region - Slovensko a vybrat jednu z variant dopravy. Odesíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo PPL.

Jak můžu zboží vrátit?

Pokud jste vybrali špatnou velikost nebo vám zboží nevyhovuje, můžete ho do 14 dnů od zakoupení vrátit či vyměnit za něco jiného. Spolu s formulářem pro "odstoupení od smlouvy" nám jej zašlete na adresu LOCALDOG Lukáš Talík, Schweitzerova 504/103, 779 00 Olomouc. Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na obojky, které jsou vyráběny přímo na míru konkrétnímu psovi.

Chci zboží reklamovat, jak postupovat?

Dorazilo k vám zboží poškozené nebo se na něm objevila nějaká vada? Postupujte stejně jako při vrácení zboží a spolu s formulářem pro reklamaci nám jej zašlete na adresu LOCALDOG Lukáš Talík, Schweitzerova 504/103, 77900 Olomouc. Jakmile balíček dorazí k nám, budeme vás kontaktovat. Na vodítka a obojky poskytujeme doživotní záruku, budeme se tedy snažit vadu co nejrychleji odstranit, případně vám obratem vrátíme peníze.

Pokud jsou na výrobku viditelné znaky žvýkání psem, možnost reklamace se na něj nevztahuje.

localdog-jak-merit-krk.png