FAQ

Můžu výrobky prát?

Jasně! Vodítka a obojky doporučujeme prát v teplé vodě, v rukou. Při větších nečistotách je možné lanové produkty prát v pračce při 40 °C. Potahy na matrace perte v pračce na 40 °C, na šetrný prací program. Nepoužívejte sušičku.

 

 

 

Mám zájem o něco, co v nabídce vůbec nemáte, vyrábíte i na zakázku?

Takové objednávky nás vždycky baví nejvíc! Ještě se nám nestalo, že bychom se společně se zákazníkem nedomluvili. Takže nám určitě napište na obchod@localdog.cz a mrkneme na to!

 

 

 

Na e-shopu je vyprodána barva nebo velikost, kterou si chci objednat, je to možné?

Určitě. Materiál na vyprodané produkty znovu naskladňujeme cca do 14 dnů. Objednat si je můžete ale klidně i dřív. Informace o doskladnění nebo oznámení nových barev dáváme vědět na Facebooku nebo Instagramu, tak nás určitě sledujte! @localdogcz

Jak měřit velikosti?

Obvod krku změřte napevno, spolu se dvěma vloženými prsty, dle rozměru A v přiloženém obrázku. Obvod hlavy změřte napevno, dle rozměru B v přiloženém obrázku, v místě přes uši. U meření obvodu hlavy se již dva prsty pod metr nevkládají! Dbejte prosím na přesné meření, dle uvedených instrukcí - obojek vám bude upraven na míru, dle zadaných hodnot v objednávce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se ke mně zboží dostane?

V možnostech dopravy si můžete zvolit mezi dopravci DPD a Zásilkovnou. U obou služeb odesíláme přímo na adresu. Pokud vás kurýr nezastihne, po telefonickém hovoru s vámi, vám zásilku uloží na nejbližší výdejní místo. Oba dva dopravci doručují do druhého dne, nicméně se může stát, že se zásilka při přepravě opozdí. Ze zkušenosti doporučujeme pro rychlejší doručení zvolit službu DPD. V Prostějově nabízíme také osobní vyzvednutí u nás na dílně.

DPD - 89,-

Zásilkovna - 89,-

 

 

Jak dlouho to trvá?

Objednávku vyrobíme a odešleme do 5 pracovních dní, většinou to však stihneme ještě dřív. Přeprava zásilky dopravcem následně trvá 1-2 dny. O průběhu objednávky vás budeme informovat e-mailem.

Odesíláte i na Slovensko?

Určitě! Do naší smečky berem i psí Slováky. Stačí si v objednávce navolit region - Slovensko a vybrat jednu z variant dopravy. Na Slovensko odesíláme prostřednictvím Zásilkovny nebo DPD.

Jak můžu zboží vrátit?

Pokud jste vybrali špatnou velikost nebo vám zboží nevyhovuje, můžete ho do 14 dnů od zakoupení vrátit či vyměnit za něco jiného. Spolu s formulářem pro "odstoupení od smlouvy" nám jej zašlete na adresu LOCALDOG, Kojetínská 4313/1, 796 01 Prostějov. Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na obojky, které jsou vyráběny přímo na míru konkrétnímu psovi.

Chci zboží reklamovat, jak postupovat?

Dorazilo k vám zboží poškozené nebo se na něm objevila nějaká vada? Postupujte stejně jako při vrácení zboží a spolu s formulářem pro reklamaci nám jej zašlete na adresu LOCALDOG, Kojetínská 4313/1, 796 01 Prostějov. Zboží zašlete čisté a bez nečistot. Pokud je již delší dobu používáno, před odesláním jej vyčistěte tak, abychom s ním následně mohli manipulovat. Znečištěné zboží nebude k reklamaci přijato. Jakmile balíček dorazí k nám, budeme vás kontaktovat. Pokud jsou na výrobku viditelné znaky žvýkání psem, možnost reklamace se na něj nevztahuje.

localdog-jak-měřit.png