📦 Doprava od 59 Kč | Při objednávce nad 1500 Kč doručení na výdejní místo zdarma.

Kde vás můžu kontaktovat?

Ozvat se nám můžete na e-mail obchod@localdog.cz, telefonní číslo +420 604204950, nebo na sociálních sítích. Omlouváme se, pokud se k nám občas nedaří dovolat, snažíme se polepšit! Je to však z toho důvodu, že během dne pracujeme na dílně, kde vyřizujeme vaše objednávky co nejrychleji to jde, a pokud máme plné ruce práce, nelze někdy úplně všechny telefony stíhat. Napište nám případně na e-mail, který v průběhu dne kontrolujeme, nebo úplně nejlíp, spojte se s námi na sociálních sítích, kde se vám bude vždy hned někdo z nás věnovat. Děkujeme!

 

Jak funguje doživotní záruka?

Za kvalitou našich produktů si stojíme a proto od nás máte doživotní záruku na veškeré lanové produkty. Tato záruka je nad rámec klasické dvouleté záruky a můžete ji uplatnit po celou dobu námi udávané životnosti produktu, kterou jsme odvodili od průměrné délky života psa - 11 let. Záruka se vztahuje jak na kovové komponenty, tak samotná lana. Kdykoliv by se vám tedy vodítko během této doby samovolně poškodilo, ozvěte se nám, rádi vám jej opravíme nebo vyměníme. Mejte však prosím na paměti, že se záruka nevztahuje na poškození, způsobená kousáním nebo žvýkáním psa. Nenechávejte tedy psa s vodítkem o samotě a vždy jej mějte pod dohledem. Stejně tak se záruka nevztahuje na běžné opotřebení, jako jsou například oděrky na karabinách a ostatních kovových komponentech, avšak pouze na ty závady, při kterých nelze vodítko dále používat.

 

Můžu výrobky prát?

Jasně! Vodítka a obojky doporučujeme prát v teplé vodě, v rukou. Při větších nečistotách je možné lanové produkty prát v pračce při 40 °C, karabiny doporučujeme na praní vložit do pracího pytlíku. Potahy na matrace perte v pračce na 40 °C, na šetrný prací program. Nepoužívejte však sušičku.

 

Na e-shopu je vyprodána barva nebo velikost, kterou si chci objednat, je to možné?

Určitě. Materiál na vyprodané produkty znovu naskladňujeme cca do 14 dnů. Objednat si je však můžete klidně i dřív. Informace o doskladnění nebo oznámení nových barev dáváme vědět na Facebooku nebo Instagramu, tak nás určitě sledujte! @localdogcz

Jak měřit velikosti?

Obvod krku změřte napevno, spolu se dvěma vloženými prsty, dle rozměru A v přiloženém obrázku. Obvod hlavy změřte napevno, dle rozměru B v přiloženém obrázku, v místě přes uši. U meření obvodu hlavy se již dva prsty pod metr nevkládají! Dbejte prosím na přesné meření, dle uvedených instrukcí - obojek vám bude upraven na míru, dle zadaných hodnot v objednávce.

Jak se ke mně zboží dostane?

V možnostech dopravy si můžete zvolit mezi dopravci GLS a Zásilkovnou. Přímo na adresu zasíláme pouze prostřednictvím DPD. Pokud preferujete doručení na výdejní místo, můžete si vybrat ze sítí výdejních míst obou dopravců, tedy Zásilkovny i GLS Parcel Shop. Oba dva dopravci doručují do druhého dne, nicméně se může stát, že se zásilka při přepravě opozdí. V Prostějově nabízíme také osobní vyzvednutí u nás na dílně.

 

Kolik doprava stojí?

GLS doručení na adresu: 109 Kč

GLS Parcel Shop: 59 Kč / Doručení na výdejní místa ze sítě GLS u nás máte při objednávce nad 1500 Kč zdarma.

Zásilkovna: 79 Kč

 

Slovensko GLS: 5.3 eur

 

Můžu u vás zaplatit dobírkou?

Ano, dobírku u nás stále ještě vedeme. Pokud máte zájem o některý z produktů z naší dílny a chcete jej zaslat s platbou na dobírku, rádi vám jej pošleme. Prosíme vás však, objednejte si jej tímto způsobem pouze v případě, že o něj máte skutečně zájem. Následné nepřevzetí zásilky nám způsobuje jak finanční, tak časovou i materiální ztrátu. Neradi bychom u nás dobírku zcela rušili, rádi bychom se však těmto zbytečně odeslaným zásilkám vyvarovali, a materiál na ně použitý, využili na jiné věci, pro ostatní chlupáče, kteří o ně mají zájem. Děkujeme moc, že se chováte zodpovědně a fér.

Na dobírku zasíláme pouze přímo na adresu, prostřednictvím dopravce GLS.

Jak dlouho to trvá?

​​Objednávku vyrobíme a odešleme do 5-10 pracovních dní, v závislosti na aktuální vytíženosti naší dílny. Snažíme se standardně odesílat do cca jednoho týdne, výrobní doba se však odvíjí od počtu přijatých objednávek, které se před tu vaši v pořadí dostanou. Jsme malá dílna a všichni máme bohužel pouze dvě ruce, děláme však vždy co je v našich silách. Na oplátku za vaši trpělivost od nás k výrobku dostanete doživotní záruku a osobní přístup! Přeprava zásilky dopravcem následně trvá 1-2 dny. O průběhu objednávky vás budeme informovat e-mailem. Pokud na objednávku spěcháte, napište nám prosím zprávu, pokusíme se vám vyjít vstříc.

Odesíláte i na Slovensko?

Určitě! Do naší smečky berem i psí Slováky. Stačí si v objednávce navolit zemi doručení - Slovensko. Na Slovensko odesíláme prostřednictvím dopravce GLS.

Jak můžu zboží vrátit?

Pokud jste vybrali špatnou velikost nebo vám zboží nevyhovuje, můžete ho do 14 dnů od zakoupení vrátit či vyměnit za něco jiného. Spolu s formulářem pro "odstoupení od smlouvy" nám jej zašlete na adresu LOCALDOG, Kojetínská 4313/1, 796 01 Prostějov. Možnost odstoupení od smlouvy se nevztahuje na obojky, které jsou vyráběny přímo na míru konkrétnímu psovi.

Chci zboží reklamovat, jak postupovat?

Dorazilo k vám zboží poškozené nebo se na něm objevila nějaká vada? Postupujte stejně jako při vrácení zboží a spolu s formulářem pro reklamaci nám jej zašlete na adresu LOCALDOG, Kojetínská 4313/1, 796 01 Prostějov. Zboží zašlete čisté a bez nečistot. Pokud je již delší dobu používáno, před odesláním jej vyčistěte tak, abychom s ním následně mohli manipulovat. Omlouváme se, ale znečištěné zboží nebude k reklamaci přijato. Jakmile balíček dorazí k nám, budeme vás kontaktovat. Pokud jsou na výrobku viditelné znaky žvýkání psem, možnost reklamace se na něj nevztahuje.