🎄 Vánoční objednávky přijímáme do 14.12. | Doprava od 49 Kč

Protože jsou naše přepínací vodítka opatřena volně posuvnými kroužky, pomocí kterých si nastavíte jednotlivé části vodítka v délkách přesně podle potřeby, můžete jej využít na spoustu způsobů tak, aby vám a vaší smečce co nejlépe posloužilo.

 

Sepnutí kolem ramen:

Přepínací vodítko si můžete pomocí volně posuvných kroužků, které jsou zabudovány na vodítku, sepnout kolem ramen. Díky tomu budete mít při venčení volné ruce a psa bezpečně zajištěného. Všechny délky vodítek, které máme v nabídce, jdou pohodlně sepnout kolem těla. Pří výběru je však třeba brát v potaz jak velikost psa, tak výšku toho, kdo jej povede. 

 

       

 

Sepnutí kolem pasu:​

Stejně jako sepnutí kolem ramen, určitě využijete sepnutí kolem pasu. Pomocí posuvného kroužku vytvoříte požadovaný obvod přímo na vaši postavu, vodítko vám tak bude držet pevně a nebude se v tahu povolovat. 

 

       

 

Obojek z vodítka:​

Přepínací vodítko můžete zároveň využít i jako obojek. Stačí pomocí posuvného oka na vodítku vytvořit smyčku podle obvodu krku a nasadit psovi na krk. Díky oku se tak smyčka nebude dál utahovat a vy se nemusíte bát, že by psa škrtila. 

 

       

 

Rozdvojka:​

​Venčení dvou psů nikdy nebylo jednodušší! Jako alternativa k samostatné rozdvojce poslouží přepínací vodítko se dvěmi karabinami. Přehněte vodítko v polovině a cca 30 cm od jeho konce udělejte uzel. Na vodítku se Vám tak vytvoří praktická ručka, pomocí které můžete vést pohodlně dva psy současně.

 

       

 

Připnutí kolem ramen:

​Všichni máme rádi místa, kde můžeme chlupáče z vodítka odepnout a nechat volně běhat. Přesto potřebujeme mít vodítko neustále po ruce, abychom jej v případě potřeby mohli ihned použít. Připněte k přidanému kroužku na rukojeti karabinu a vytvořte tak smyčku, kterou si můžete přehodit přes rameno.